Форум Prezent Club
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вход

Забыли пароль?

Найти!!! подарочные акции, игры, фильмы, mp3, софт, юмор
Опрос

Какая черта для вас самая главная в партнере?

Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap19%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 19% [ 172 ]
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap9%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 9% [ 87 ]
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap20%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 20% [ 183 ]
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap7%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 7% [ 62 ]
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap10%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 10% [ 94 ]
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap33%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 33% [ 305 ]
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_lcap3%Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» I_vote_rcap 3% [ 26 ]

Всего проголосовало : 929

Послушать MP3 Oliver Shanti
Апрель 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календарь Календарь

Последние темы
» одежда сток для племяшки.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyПн 30 Апр 2012, 12:11 автор Pironof

» ботинки для мамы.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyЧт 26 Апр 2012, 15:39 автор ИгорьЛ

» Подарки на 9 мая
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyСр 25 Апр 2012, 08:21 автор Prik

» А почему мало у кого, получается, зарабатывать в интернете и что нужно знать и делать, чтобы каждый зарабатывал сколько хочет..
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyСр 25 Апр 2012, 07:59 автор NEXTER

» Серьги- подарок на выпускной.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyВт 24 Апр 2012, 16:42 автор Pironof

» пейнтбол - как подарок
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyВт 24 Апр 2012, 15:03 автор Pironof

» рубашка - подарок мужу.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyПн 23 Апр 2012, 13:01 автор Pironof

» развитие сайтов.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyПт 20 Апр 2012, 16:21 автор viktoro

» флэшка - подарок выпускникам.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» EmptyЧт 19 Апр 2012, 16:04 автор Pironof

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 5, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 5

Нет

[ Посмотреть весь список ]


Больше всего посетителей (76) здесь было Сб 10 Окт 2009, 19:53
Эксклюзивные подарки и сувениры
Banner of PREZENT Club
Английский футбол - Премьер Лига, Чемпионшип, Лига 1 и 2, Конференция. И все события Футбола в Англии и Мире!
Запчасти хово, запчасти фав, а также любые комплектующие к китайским грузовикам доступны на сайте www.gruzovip.com

Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб»

Перейти вниз

Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» Empty Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб»

Сообщение  perlina Сб 12 Мар 2011, 10:31

Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» 77446__max_news
У рамках відкритого тренування перед грою з «Карпатами» наставник «Шахтаря» Мірча Луческу відповів на питання журналістів.

- Містер, в українській пресі з'явилося інтерв'ю, де ви сказали про те, що «Шахтар» поки не готовий виграти Лігу чемпіонів. Коли буде готовий?
- Коли ми виграємо всі матчі до кінця, тоді і будемо готові виграти Лігу чемпіонів. Кожен поєдинок буде наближати нас до того, щоб завоювати трофей. Спробуйте сказати ви, хто виграє Лігу чемпіонів. Скажете? Немає команд, які на сто відсотків упевнені в тому, що в цьому році стануть переможцем цього турніру.

- Який суперник для вас був би найзручнішим?
- Я не говорю про це. Є жеребкування, і тільки вона визначить, хто кому попадеться. Я не буду обговорювати, кого вважаю кращим для нас, а кого ні. Я ніяк не вплину на жеребкування. Ми приймемо ту команду, яку дасть нам жереб, і будемо грати з нею. Перед жеребкуванням 1 / 8 фіналу я говорив, що, швидше за все, нам дістанеться італійський клуб, а зараз можу сказати, що, швидше за все, попадеться англійська команда. Якщо, звичайно, «Челсі» і «Манчестер Юнайтед» приєднаються до «Тоттенхему», який вже пройшов далі.

- Містер, але, можливо, у вас є особисті симпатії чи антипатії. Може бути, з якоюсь командою вам було б цікаво битися з професійної точки зору ...
- Ні, я поважаю всі команди, які досягли цього раунду Ліги чемпіонів, всіх тренерів, які працюють з ними. Не можу говорити про симпатії чи антипатії. Якщо команди добралися до цієї стадії, значить, вони всі високого рівня. Я думаю тільки про нашу команду і про те, як її підготувати. Коли дізнаємося, хто нам попався, тоді будемо міркувати про суперника.

- Ви граєте на три фронти. Чи вистачить сил «Шахтарю»?
- У нас двадцять вісім гравців, відбувається ротація. Всі одного рівня, всі готуються і в будь-який момент можуть замінити тих футболістів, які з якихось причин не зможуть грати.

- Можливо попадання в заявку Фернандіньо?
- Коли роз'їдуться збірники - напевно проведемо дві гри спеціально для того, щоб перевірити його готовність. Тільки тоді зможемо визначати, чи буде він готуватися до матчів Ліги чемпіонів.

- Наскільки змінилися «Карпати» завдяки половині сезону, яку вони провели в Лізі Європи?
- Вони грали в груповому турнірі, і, напевно, їм це сподобалося. Вони будуть робити все можливе, щоб знову потрапити до числа команд, які гратимуть у Лізі Європи. Погравши один раз в Лізі чемпіонів або Лізі Європи, можу сказати, що бажання знову брати участь у таких турнірах дуже велике. «Карпати» будуть робити все можливе, щоб це здійснити, тому нас чекає складна гра. Плюс ви самі знаєте про божевільну атмосферу на стадіоні, так що у Львові будуть дуже сильно вболювати як за своїх, так і проти нас. Ми це відчуємо там.

- Ви вболіваєте за київське «Динамо» у Лізі Європи?
- Дуже добре, що «Динамо» вчора обіграло «Манчестер Сіті», причому не тільки для нас, але і для всіх що беруть участь в єврокубках команд. По-перше, це очки у рейтинг, піднімається коефіцієнт країни. Мене не здивує, якщо найближчим часом Україна буде мати дві команди в Лізі чемпіонів і чотири - в Лізі Європи. Дуже важливе кожне очко, яке завойовують українські клуби, оскільки потім легше кваліфікуватися в ці турніри.

- Поразка від «Карпат» у фіналі Copa del Sol стане додатковою мотивацією?
- Не забувайте, що тоді у нас не було чотирнадцяти гравців. Це зовсім інша, офіційна гра, а то був товариський поєдинок на зборах.

- Кому-то дасте відпочити?
- Ще рано. У день матчу я прийму рішення, що робити. Але всі готові до того, щоб грати.

- Деякі фахівці вважають, що «Шахтар» може догравати чемпіонат другим складом, в той час як основа може готуватися до Ліги чемпіонів. Що ви думаєте з цього приводу?
- Ці фахівці не несуть ніякої відповідальності, тому заявляють подібні речі. Відповідальність несу я, і я краще знаю своїх гравців, їх здоров'я та готовність на конкретний день. Я аналізую стан кожного футболіста, в залежності від суперника, після чого приймаю рішення.

- На вашу думку, на що заслуговує де Россі?
- Чесно кажучи, мене вже не цікавить «Рома» та її гравці. Все це залишило не дуже гарне враження - я маю на увазі їх поведінку на полі. Це все, що хотілося б сказати. Зараз ми думаємо тільки про нашу команду. В УЄФА напевно ретельно розглянули епізод, в якому дали жовту картку Дарійо, - з його боку не було ніяких симуляцій, але була явна червона супернику. Нормально було б, щоб Срні скасували цю картку, але ... Будемо думати.
Мірча Луческу: «Швидше за все, попадеться англійський клуб» 65293__tlogo

perlina
Новичок
Новичок


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения