Форум Prezent Club
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вход

Забыли пароль?

Найти!!! подарочные акции, игры, фильмы, mp3, софт, юмор
Опрос

Какая черта для вас самая главная в партнере?

Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap19%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 19% [ 172 ]
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap9%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 9% [ 87 ]
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap20%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 20% [ 183 ]
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap7%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 7% [ 62 ]
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap10%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 10% [ 94 ]
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap33%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 33% [ 305 ]
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_lcap3%Мірча Луческу: «Я задоволений командою» I_vote_rcap 3% [ 26 ]

Всего проголосовало : 929

Послушать MP3 Oliver Shanti
Апрель 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календарь Календарь

Последние темы
» одежда сток для племяшки.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyПн 30 Апр 2012, 12:11 автор Pironof

» ботинки для мамы.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyЧт 26 Апр 2012, 15:39 автор ИгорьЛ

» Подарки на 9 мая
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyСр 25 Апр 2012, 08:21 автор Prik

» А почему мало у кого, получается, зарабатывать в интернете и что нужно знать и делать, чтобы каждый зарабатывал сколько хочет..
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyСр 25 Апр 2012, 07:59 автор NEXTER

» Серьги- подарок на выпускной.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyВт 24 Апр 2012, 16:42 автор Pironof

» пейнтбол - как подарок
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyВт 24 Апр 2012, 15:03 автор Pironof

» рубашка - подарок мужу.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyПн 23 Апр 2012, 13:01 автор Pironof

» развитие сайтов.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyПт 20 Апр 2012, 16:21 автор viktoro

» флэшка - подарок выпускникам.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» EmptyЧт 19 Апр 2012, 16:04 автор Pironof

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 2, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 2

Нет

[ Посмотреть весь список ]


Больше всего посетителей (76) здесь было Сб 10 Окт 2009, 19:53
Эксклюзивные подарки и сувениры
Banner of PREZENT Club
Английский футбол - Премьер Лига, Чемпионшип, Лига 1 и 2, Конференция. И все события Футбола в Англии и Мире!
Запчасти хово, запчасти фав, а также любые комплектующие к китайским грузовикам доступны на сайте www.gruzovip.com

Мірча Луческу: «Я задоволений командою»

Перейти вниз

Мірча Луческу: «Я задоволений командою» Empty Мірча Луческу: «Я задоволений командою»

Сообщение  perlina Вт 26 Апр 2011, 18:00

Мірча Луческу: «Я задоволений командою» 82456__max_news
Після перемоги над харківським «Металістом» наставник «Шахтаря» Мірча Луческу поспілкувався з журналістами.

- Дуже важлива перемога. Я на установці, коли готувалися до гри, говорив про те, що сьогоднішній матч буде рівня Ліги чемпіонів. Хотілося б відзначити «Металіст», який пройшов дуже гарний шлях у Лізі Європи. Це єдина команда, яка не програвала у другій частині чемпіонату. Я знав, що сьогоднішній поєдинок буде дуже складним. За винятком Вільягри у «Металіста» був у розпорядженні практично весь склад, у нас же було багато втрат.

Важливо було сконцентруватися і перебудуватися по ходу гри залежно від того, як буде діяти суперник. Було важливо виграти, щоб зробити ще один крок до чемпіонства. У цілому ж вийшов дуже хороший, видовищний матч. Гра, в якій у нас було більше моментів, щоб забити, плюс стовідсотковий пенальті, який не дали у ворота «Металіста». Я кажу про фол на Едуардо. А був ще й другий момент, який треба дивитися, - Папа з Алексом. Напевно, суддя все ж таки не наважився дати пенальті і постановив, що командам слід розбиратися в ігрових ситуаціях. Вони скористалися нашою помилкою, а в принципі до гола і після у них не було жодного моменту, за винятком кутових біля наших воріт. Щось небезпечне навіть складно пригадати. Ми дуже уважно готувалися до гри, не хотіли віддавати ініціативу суперникові - так і було протягом дев'яноста хвилин. Результат відповідає тому, що відбувалося на полі. Я задоволений командою, чекаємо наступних ігор.

- Містер, чи задовольняє вас гра Марсело Морено?
- Це гравець, який входить в основну обойму нашої команди. Я йому повністю довіряю і сподіваюся, що ця довіра надалі перейде в якість.

- Містер, питання про Едуардо. У минулому турі ви сказали, що забороняєте своїм гравцям розгортатися біля свого карного майданчика, сьогодні ж був подібний момент ... Ви звернули на це увагу?
- Так, відбулося те ж саме. Він повинен грати в напрямку, який він візуально контролює, але цього не зробив, і нам могли забити. Цю помилку сьогодні можна пробачити, оскільки в даній грі Едуардо був одним з кращих на футбольному полі. Він зробив гарну роботу, забив, провокував пенальті, який насправді був. До нього претензій ніяких немає. Нинішня помилка, можна сказати, пройшла непоміченою для мене.

- Пан Луческу, заміна Кобіна пов'язана з тим, що з-під нього забили гол, або ж просто по ситуації?
- Я думав про те, щоб випустити Раца, але в той момент замінив Кобіна, тому що помилка, яку він допустив, не відповідає високому рівню. Захисник не має права запускати гравця собі за спину і не контролювати, що там твориться. Це один з принципів ведення гри. Така помилка могла коштувати двох очок.

- Містер, «Шахтар» уже практично став чемпіоном. Чи дасте ви можливість в подальших матчах гравцям з «дубля» спробувати свої сили?
- Ні, в жодному випадку. Ми повинні поважати чемпіонат і грати до останнього матчу. Ніякої розслабленості до завершального туру не буде. Ще далеко, і попереду ще кубкові гри з командою, яка, напевно, в наступному році буде нашим безпосереднім конкурентом у боротьбі за титул. Ми будемо грати у всіх матчах, для того щоб обіграти суперників, оскільки при будь-якій розслабленості потім дуже складно все повернути назад. Один раз у нас було таке, коли грали запасні футболісти із запорізьким «Металургом». Шкодую, що так сталося. Все це впливає на статистику клубу, на статистику тренера. Команда не може собі дозволити такі вольності.
Мірча Луческу: «Я задоволений командою» 65293__tlogo

perlina
Новичок
Новичок


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения